WireView GPU 1x12VHPWR to 3x8Pin
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 50.00 mm |
| Brutokaal | 0.06 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 33.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 63.00 mm |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.05 kg |
| Paber/Papp | 8 g |
| Palette Qty | 8312 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: wireview gpu 1x12vhpwr to 3x8pin, tg-wv-p38h1n, thermal grizzly, jahutused

